Skip to content

Ben jij BIJ1 ?

Kom in actie en doe mee
voor radicale gelijkheid.

DOE
MEE

Coördinatie flyers en posters


Onze verschillende afdelingen door het hele land gaan over de verdeling van de flyers, posters, stickers en ander campagnemateriaal. Neem contact op met een afdeling bij jou in de buurt:

Amsterdam – amsterdam@bij1.org

Rotterdam – rotterdam@bij1.org

Utrecht – utrecht@bij1.org

Den Haag – denhaag@bij1.org

Leiden – leiden@bij1.org

Hilversum – hilversum@bij1.org

Haarlem – haarlem@bij1.org

Almere – almere@bij1.org

Eindhoven – eindhoven@bij1.org

Tilburg – tilburg@bij1.org

Breda – breda@bij1.org

Den Bosch – denbosch@bij1.org

Zuid-Limburg – zuidlimburg@bij1.org

Arnhem-Nijmegen – arnhem-nijmegen@bij1.org

Amersfoort – amersfoort@bij1.org

Groningen – groningen@bij1.org

Friesland – friesland@bij1.org

Zit er geen afdeling bij jou in de buurt? Stuur je aanvraag dan naar campagne@bij1.org!

Ons campagnemateriaal is gratis aan te vragen, maar een donatie wordt uiteraard gewaardeerd: